UYAP PORTALI KURUM GİRİŞİ

UYAP PORTALI KURUM GİRİŞİ

UYAP projesiyle daha adil, daha verimli, daha etkin, etik değerlere daha uygun bir anayasal sistemin oluşturulması amaçlanmıştır. Bu projeden vatandaşlar, barolar ve avukatlar haricinde kurumlar da yararlanabilir. EDevlet sistemi ve Adalet Bakanlığı’nın ortak çalışması kapsamına giren UYAP hizmetleri de vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıklardan biri olan UYAP portalı kurum girişini nasıl yapacağınızı biz size detaylı bir şekilde anlatacağız.

UYAP Portalı Kurum Girişi Nasıl Yapılır?

UYAP portalı kurum girişi için mobil imzanızın veya elektronik imzanızın olması gerekir. Mobil imzanızı alabilmeniz için AVEA veya Turkcell bayilerinden birine gitmeniz gerekir. Aylık belirli bir ücret karşılığında da mobil imzanızı alabilirsiniz. Elektronik imza içinse özel şirketlere gitmeniz gerekmektedir. Bu iki edevlet girişinden birine sahip olduktan sonra yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz İnternet adresine tıklayınız ve gerekli işlemleri yaptıktan sonra UYAP kurum girişinizi yapınız.

UYAP Portalı Kurum Girişi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan UYAP PORTALI VATANDAŞ GİRİŞİ başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet uyap ve e-devlet uyap portalı vatandaş girişi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 3 = beş