ÜRETİCİ YILLIK ALIMLAR SORGULAMA

ÜRETİCİ YILLIK ALIMLAR SORGULAMA

EDevlet projesi hayatımıza girdiğinden beri çoğu işlemimizi kolaylıkla yapabilmekteyiz. E-Devlet projesi, İnternet ve bilgi paylaşımı sitelerinin  birçok özelliğini içeren ve devletle ilgili konularda kendi kanıtlamış bir uygulamadır. Edevlet resmi İnternet sayfasından birçok işleminizi kamu kurum ve kuruluşlarında sıra beklemeden rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Bu işlemlerden biri de üretici yıllık alımlar sorgulamadır. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün desteklediği, üretici yıllık alımlarını kontrol etmenizi sağlayan üretici yıllık alımlar sorgulamayı nasıl yapacağınızı biz size anlatacağız.

Üretici Yıllık Alımlar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Üretici yıllık alımlar sorgulaması için Edevlet şifrenizin olması şarttır. Eğer bir şifreye sahip değilseniz size en yakın bir PTT şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvuru yapınız. Başvurunuz sonucunda size 2 TL karşılığında şifreniz verilecektir. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğruladıktan sonra yönlendirilmiş olduğunuz sayfada E-Devlet şifresi kısmını seçiniz. Son olarak T.C. kimlik numaranız ve edevlet şifrenizi girdikten sonra gönder butonuna tıklayınız ve üretici yıllık alımlar sorgulama işleminizi yapınız.

Üretici Yıllık Alımlar Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan ÇAYKUR ÜRETİCİ SORGULAMA başlıklı makalemizde çaykur üretici sorgulama, e-devlet ve e-devlet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


1 × = üç