ÇAYKUR ÜRETİCİ SORGULAMA

ÇAYKUR ÜRETİCİ SORGULAMA

Devletle ilgili olan birçok alanda vatandaşlar uzun bir zamanda yapacakları ve çok emek harcayacakları işlemleri E-Devlet sayesinde kolay bir şekilde yapabilmekteler. Edevlet uygulamaları bilgisayar ve İnternet kullanımına paralel olarak gelişmektedir. Bu sayede giderek geniş bir kullanıcı kitlesine yayılmaktadır.

E-Devlet uygulamalarından bir tanesi de üretici sorgulamadır. Üretici sorgulama sistemiyle üreticilerin bilgilerini alabileceğiniz gibi devlet kayıtlarında olduğu kadarıyla kendi üretici konumunuzu da öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu konu ile ilgili bilgi paylaşımlarını da görerek işinize yarayan bilgileri edinebilirsiniz.

Üretici Sorgulama Nasıl Yapılır?

Üretici sorgulama için E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer bir şifreye sahipseniz yapacağınız işlem oldukça basittir. Size vereceğimiz İnternet adresine tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapmalısınız.

Ancak Edevlet şifresine sahip değilseniz bir PTT şubesine giderek başvuru da bulunmalısınız. Başvurunuz sonucunda size bir şifre verilecektir. Daha sonra bizim de size vermiş olduğumuz İnternet adresine tıklayarak kimliğinizi doğrulamalı ve E-devlet şifreniz ile T.C.kimlik numaranızı doğru bir şekilde girerek gönder butonuna tıklamalısınız. Tüm bu işlemleri eksiksiz yaptıktan sonra üretici sorgulama işleminizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Üretici Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan BUDAMA DESTEĞİ SORGULAMA başlıklı makalemizde budama desteği, budama desteği sorgulama ve budama desteği sorgulama nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


5 × = kırk