ÜRETİCİ DESTEKLEME SORGULAMA

ÜRETİCİ DESTEKLEME SORGULAMA

Kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız devletle ilgili olan işlemleri Edevlet resmi İnternet adresinden yapabilirsiniz. E-Devlet sayesinde işlemlerinizi uzun zaman harcamadan ve uzun sıralar beklemek zorunda kalmadan halledebilirsiniz. Bu sistem gün geçtikçe gelişmekte ve geniş kitlelere hitap etmeye başlamaktadır.

Edevletin bize sağladığı kolaylıklardan biri de üretici destekleme sorgulamadır. Üretici destekleme sorgulama sistemiyle çay üretimi yapacak olan kişileri, devletin ne miktarda desteklediğini öğrenebilirsiniz. Üretici destekleme sorgulamayı aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

Üretici Destekleme Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmeniz için edevlet şifresine ihtiyacınız vardır. Bu şifre için nüfus cüzdanınızla birlikte bir PTT şubesine giderek başvuru yapınız. Başvurunuz dahilinde 2 TL ücret ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz İnternet adresine tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Kimliğinizi doğruladıktan sonra E-Devlet şifresi kısmına tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazınız. Bu işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olduktan sonra gönder butonuna tıklayınız ve üretici destekleme sorgulamanızı yapınız.

Üretici Destekleme Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan ÜRETİCİ YILLIK ALIMLAR SORGULAMA başlıklı makalemizde çaykur üretici yıllık alımlar sorgulama, e-devlet ve e-devlet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


× üç = 21