ÜRETİCİ CARİ HESAP LİSTESİ SORGULAMA

ÜRETİCİ CARİ HESAP LİSTESİ SORGULAMA

E-Devlet projesiyle hayatımıza giren birçok kolaylık vardır. Bu kolaylıklardan biri Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü kapsamına giren üretici cari hesap listesi sorgulamadır. Bu sorgulama sayesinde üreticiler cari hesap listelerini kolaylıkla öğrenebilirler. Bu sorgulamayı nasıl yapacağınızı öğrenebilmek için aşağıdaki “Üretici cari hesap listesi sorgulama nasıl yapılır?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Üretici Cari Hesap Listesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Üretici cari hesap listesi sorgulamanızı yapabilmeniz için T.C. kimlik numaranızla bilikte E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer şifreniz yoksa bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapınız. Başvurunuz dahilinde 2 TL ücret ödemeniz karşılığında Edevlet şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra şu işlemleri uygulayınız;

  1. Yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız.
  2. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Kimliğinizi doğruladıktan sonra E-Devlet şifresi kısmına tıklayınız.
  3. Son olarak T.C. kimlik numaranızla birlikte Edevlet şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız.
  4. Tüm bu işlemlerden sonra üretici cari hesap listesi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Üretici Cari Hesap Listesi Sorgulaması İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan ÜRETİCİ CARİ DETAY BİLGİLERİ SORGULAMA başlıklı makalemizde çaykur üretici cari detay bilgileri sorgulama, e-devlet ve e-devlet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


dokuz − = 6