ÜRETİCİ CARİ DETAY BİLGİLERİ SORGULAMA

ÜRETİCİ CARİ DETAY BİLGİLERİ SORGULAMA

EDevlet sistemi gün geçtikçe gelişen bir sistemdir. Bu sistem sayesinde devletle ilgili tüm işlemlerimizi İnternet üzerinden yapabiliriz. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün kapsamında bulunan üretici cari detay bilgileri sorgulama işleminizi de E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlem için “üretici cari detay bilgileri sorgulama nasıl yapılır?” yazımızı inceleyiniz.

Üretici Cari Detay Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer Edevlet şifreniz yoksa üretici cari detay bilgileri sorgulama için yapmanız gereken tek şey E-Devlet şifrenizi almaktır. Şifrenizi bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla başvuru yapmanız dahilinde alabilirsiniz. Şifreyi alabilmeniz için 2 TL işletim ücreti ödemeniz gerekir. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıdaki işlemleri lütfen sırasıyla uygulayınız.

  • İlk olarak yazımızın sonunda size verdiğimiz İnternet adresine tıklayınız.
  • Karşınıza gelen sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” kısmına tıklayınız.
  • Daha sonra “E-Devlet Şifresi” bölümünü seçiniz.
  • Son olarak T.C. kimlik numaranızı ve Edevlet şifrenizi giriniz.
  • Tüm bu işlemleri doğru yaptığınızdan emin olduktan sonra gönder butonuna tıklayınız ve üretici cari detay bilgileri sorgulamanızı yapınız.

Üretici Cari Detay Bilgileri Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan ÜRETİCİ DESTEKLEME SORGULAMA başlıklı makalemizde çaykur, çaykur üretici destekleme sorgulama ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 2 = bir