TURİSTİK TESİSLER İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

TURİSTİK TESİSLER İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız devletle ilgili işlerinizi online yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde devlet dairelerinde uzun kuyruklar beklemek zorunda kalmıyor ve zamanınızı boşa harcamıyorsunuz. Bu sistemin sağladığı birçok kolaylık vardır. Bu kolaylıklardan biri de Milli Savunma Bakanlığı kapsamında olan turistik tesisler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulamadır.

Turistik Tesisler için Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Turistik tesisler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama için E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer şifreniz yoksa en yakın bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapınız. Başvuru yaptıktan sonra 2 TL ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra turistik tesisler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama için yazımızın sonundaki İnternet adresine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimlik doğrulamasını yapınız. Doğrulamayı yaptıktan sonra E-Devlet şifresi kısmına tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfada T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemlerden sonra turistik tesisler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Turistik Tesisler için Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SAĞLIK TESİSLERİ İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet sağlık tesisleri için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama ve e-devlet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


8 − = altı