TERSANELER İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

TERSANELER İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

EDevlet sistemi yaşamımıza girdiğinden beri hayatımızdaki çoğu işlemimiz kolay hale geldi. Bu sistemle birlikte devletle ilgili olan işlemlerimizi İnternet üzerinden yapabilmekteyiz. İnternet sayesinde yaptığımız işlemlerden biri de Milli Savunma Bakanlığı kapsamına giren tersaneler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulamadır. Bu işlemi nasıl yapacağınızı size detaylı bir biçimde anlatacağız.

Tersaneler için Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tersaneler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama için gerekli olan şeyler T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizdir. Eğer Edevlet kullanıcısı değilseniz şifrenizi almanız gerekir. Şifrenizi almak için size en yakın bir PTT şubesine giderek başvuruda bulununuz. Başvurunuzun sonunda 2 TL ücret ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıdaki işlemleri lütfen sırasıyla uygulayınız.

  1. Tersaneler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama için ilk olarak yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız.
  2. Daha sonra “Kimliğimi Şimdi Doğrula” bölümünü seçiniz ve karşınıza gelen sayfada “E-Devlet Şifresi” kısmını seçiniz.
  3. Son olarak T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girip, gönder butonuna tıklayınız.
  4. Bu işlemleri tamamladıktan sonra tersaneler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Tersaneler için Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan TURİSTİK TESİSLER İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet şifresi ve e-devlet turistik tesisler için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


beş + = 6