TEDAVİ BİLGİLERİ SORGULAMA

TEDAVİ BİLGİLERİ SORGULAMA

E-Devlet sistemi hayatımıza girdiğinden beri kamu kurum ve kuruluşlarında yaptığınız çoğu devlet işlerini İnternet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işlemlerden bazıları sağlık kuruluşlarının işlemleridir. Tedavi bilgileri sorgulama da bunlardan bir tanesidir. Tedavi bilgilerinizin doğru olup olmadığını edevlet sisteminden kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Biz size tedavi bilgileri sorgulamanızı nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız.

Tedavi Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tedavi bilgileri sorgulama işleminiz için E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer bir şifreye sahip değilseniz size en yakın bir PTT şubesine, T.C. kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvuru yapınız. Başvurunuzun sonucunda 2 TL karşılığında edevlet şifresi verilecektir. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulayınız.

  1. Yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz İnternet adresine lütfen tıklayınız.
  2. İlk olarak kimliğinizi doğrulayınız ve karşınıza gelen sayfadan “E-devlet Şifresi” kısmına seçiniz.
  3. Karşınıza gelen sayfada T.C. kimlik numaranızın ve E-devlet şifrenizin istendiği kısımları doldurunuz ve gönder butonuna tıklayınız.
  4. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra tedavi bilgileri sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Tedavi Bilgileri Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan 4A ALMANYA/BULGARİSTAN EMEKLİ ÖDEMELERİ başlıklı makalemizde 4a almanya emekli ödemeleri, 4a almanya/bulgaristan emekli ödemeleri ve 4a bulgaristan emekli ödemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


3 × = yirmi dört