SSK RANDEVU SORGULAMA

SSK RANDEVU SORGULAMA

SSK randevu sorgulama tüm vatandaşlarımız için oldukça yararlı bir uygulamadır. SSK randevu sorgulama uygulaması ile birlikte hastanelerde sırada saatlerce, boş yere beklemenize gerek kalmayacaktır.

Bu yazımızda SSK randevu sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız. SGK randevu sorgulama işlemi hepimiz için gerekli olan bir uygulamadır ve oldukça kolay bir şekilde uygulanabilir. Size bu uygulamanın adımlarını öz ve anlaşılır bir şekilde anlatacağız.

SSK Randevu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle sizin için belirttiğimiz adımları uygulamanızı rica edeceğiz. Böylelikle kolay bir şekilde SSK randevu sorgulama yapabileceksiniz. SSK randevu sorgulama için;

  1. İlk olarak sizin için yazımızın en altına vermiş olduğumuz linke tıklamalısınız.
  2. Vermiş olduğumuz linke tıkladıktan sonra önünüze bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada “Randevu Al” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayınız.
  3. Açılan sayfada “T.C. Kimlik Numarası “ve “Parola” kısımlarını doldurunuz ve “Giriş” seçeneğine tıklayınız. Böylece sisteme giriş yapmış olacaksınız.
  4. Eğer parolanız yok ise “Yeni Üye” seçeneği yardımıyla parola edinebilirsiniz.
  5. Sisteme giriş yaptıktan sonra “İl, İlçe, Hastane, Semt polikliniği, Klinik, Klinik Yeri, Hekim” seçeneklerine isteğinize bağlı olarak giriş yapınız ve “Randevu Ara” seçeneğine tıklayınız.
  6. Daha sonra açılan sayfadan doktorunuzu seçerek işleminizi tamamlayınız.

SSK Randevu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SSK ONLİNE RANDEVU başlıklı makalemizde online randevu sistemi, ssk ve ssk online randevu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 1 = üç