SSK RANDEVU ALMA

SSK RANDEVU ALMA

SSK Randevu Alma

SSK randevu almanın 3 yolu vardır. Bunlar;

  1. ALO 182′yi arayarak telefonla randevu alabilirsiniz.
  2. Hastaneye sabah erkenden giderek randevu alabilirsiniz.
  3. Kişisel bilgisayarınızdan interneti kullanarak ücretsiz olarak randevu alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden SSK Randevu Alma

Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak SSK randevu alma sayfasına giriniz. Sayfa açıldıktan sonra sağ tarafta bulunan “RANDEVU AL” butonuna tıklayarak SSK randevu alma işleminizi yapabileceksiniz. Eğer daha önceden üyeliğiniz yoksa ve ilk defa giriş yapıyorsanız sayfada bulunan “Yeni Üye” butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

SSK Randevu Alma Sitesine Üye Olmak İçin Yapılması Gerekenler

  • “Yeni Üye” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan “Yeni Üye Kaydı” penceresinde sizden kimlik bilgileriniz, telefon numaranız, E-posta adresiniz ve sizin belirleyeceğiniz bir parola istenecektir.
  • E-posta adresi kısmını doldurma zorunluluğu yoktur. Ancak daha sonra üyelik bilgilerinizi unutmanız halinde E-posta adresinize gelen mail yoluyla bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • Sol tarafında ‘*’ işareti bulunan kutucukları eksiksiz doldurduktan sonra “Kaydet” butonuna basarak üye olabilirsiniz.

Artık dilediğiniz zaman T.C. kimlik numaranız ve parolanız ile siteye giriş yaparak, hangi hastanenin hangi doktorundan randevu almak istiyorsanız kolayca alabilirsiniz.

ALO 182 Servisini Kullanarak SSK Randevu Alma

Evden, işten, cepten veya ankesörlü telefondan ALO 182′yi arayınız. Daha sonra çağrınızı yanıtlayan kişiye T.C. kimlik numaranızı vererek hangi şehrin, hangi hastanesinde, hangi doktordan randevu almak istediğinizi belirterek uygun olan saatlere randevunuzu alabilirsiniz.

SSK Randevu Alma Sayfasına Ulaşmak İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SSK DOĞUM PARASI başlıklı makalemizde analık geçici iş göremezliği, analık parası ve doğum parası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


altı − = 2