SSK ONLİNE RANDEVU

SSK ONLİNE RANDEVU

SSK online randevu yaparak hastane ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SSK online randevu sistemi hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir uygulama olarak bilinmektedir. Bu yazımızı SSK online randevu sistemini bilmeyenler ve daha detaylı öğrenmek isteyenler için, bu sitemizde bu yazıyı yazmaya karar verdik. Bu yazımızda online randevu nasıl alınır detaylı bir şekilde anlatacağız.

SSK Online Randevu Nasıl Alınır?

Öncelikle SSK online randevu sistemi nasıl yapılır, bu konuyu ele alalım. İlk olarak nasıl olduğunu adım adım anlatalım. Sizde işlemleri uyguladığınızda ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz.

  1. SSK online randevu için yazımızın altına bir link vereceğiz. Bu linke tıklayarak SSK online randevu sisteminden yararlanabilirsiniz.
  2. Linke tıkladığınızda yeni sayfa açılacaktır. Bu sayfada sağ taraf da “Randevu Al” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra yeni yönlendirildiğiniz sayfada eğer parolanız varsa “T.C. Kimlik Numarası” ve “Parola” kısımlarını girerek “Giriş” butonuna tıklayınız. Eğer parolanız yok ise “Yeni Üye” seçeneğine tıklayarak üye olup parolanızı edinebilirsiniz.
  3. Açılan yeni sayfada ise gireceğiniz bilgiler genellikle sizin taleplerinize göre yapılacak işlemleri içermektedir.
  4. “İl” kısmını hizmetten faydalanmak istediğiniz il seçeneğiniz tıklayınız.
  5. “İlçe” kısmını seçiniz. “Hastane” tercihinizi yapınız.
  6. Daha sonra “Semt Polikliniği, Klinik, Klinik Yeri, Hekim” kısımlarını da isteğinize göre seçtikten sonra “Randevu Ara” seçeneğine tıklayınız.
  7. Alt kısımda bir ekran oluşacaktır. Bu ekranda yer alan bilgiler doktor ve uygun zamanlarını içerir. Buradan istediğiniz doktor seçimini de yaptıktan sonra size uygun gün ve saati de seçtikten sonra karşınıza, randevu bilgileriniz kontrol etmeniz için bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada sizden istenenleri girdikten sonra “Randevuyu Kaydet” seçeneği ile SSK online randevu alma işleminizi tamamlamış olacaksınız.

SSK online randevu sistemi size bulunduğunuz yerden sağlık hizmetinden faydalanmanızı sağlayan bir sistemdir. Söylediğimiz adımları uygulayarak kolaylıkla online randevu sisteminden faydalanırsınız.

SSK Online Randevu İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SSK ÇEYİZ PARASI başlıklı makalemizde çeyiz parası nedir, çeyiz parasını kimler alabilir ve evlenme ödeneği hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− üç = 3