SSK İŞ YERİ SİCİL NO

SSK İŞ YERİ SİCİL NO

SSK müdürlükleri SSK iş yeri sicil no öğrenebileceğiniz en doğru kaynaktır. SSK iş yeri sicil no işverenler tarafından mutlaka bilinmesi gereken bir nodur. Vegi incelemelerinde ve SGK’nın yaptığı denetlemelerde bilgilerin eksiksiz olması son derece önemlidir. Bunun için SSK iş eyri sicil no’nun bilinmesi gerekir. SSK iş yeri sicil numaranızı öğrenmek için bir SSK müdürlüğüne gitmeniz gerekir. Ancak SSK müdürlüklerinin dışında SSK iş yeri sicil no hem internet üzerinden hem de telefon aracılığıyla öğrenilebilir.

SSK İş Yeri Sicil No Nasıl Öğrenilir?

SSK iş yeri sicil no’yu hem internet üzerinden hem de telefon aracılığıyla öğrenmek mümkündür. Yazımızda size SSK iş yeri sicil no öğrenebileceğiniz hem internet adresi hem de telefon numarası verilecektir. Size link olarak vermiş olduğumuz internet adresi İstanbul Ticaret Odası’nın internet sayfasıdır. Bu yüzden bu link yalnızca İstanbul’da bulunan iş yerleri için uygundur. SGK iş yeri sicil no öğrenmek için;

  • Yazının altında size vermiş olduğumuz linke tıklayınız.
  • Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada ”Ticaret Sicil No” bölümünü doldurunuz.
  • ”Resim Doğrulama” kısmında size kutucukta verilen karakterleri boşluğa giriniz.
  • Son olarak ”Ara” butonuna basınız.

İnternet Üzerinden SSK İş Yeri Sicil No Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

SSK iş yeri sicil no öğrenme işleminizi telefon aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Telefon Aracılığıyla SSK İş Yeri Sicil No Öğrenme :

0312 444 0 775

 

Bir önceki yazımız olan SSK İŞ YERİ BİLDİRGESİ başlıklı makalemizde iş yeri bildirgesi, ssk ve ssk iş yeri bildirgesi nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


× 8 = onaltı