SSK GÜN DÖKÜMÜ

SSK GÜN DÖKÜMÜ

SSK gün dökümü işleminizi şifresiz ve E-Devlet şifresi olmak üzere iki şekilde yapabilirsiniz. Biz size iki uygulamayı da nasıl yapacağınızı anlatacağız.

E-Devlet Şifresiyle SSK Gün Dökümü Nasıl Alınır?

Bu işlem için bir şifreye ihtiyacınız vardır. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa bir PTT şubesine, nüfus cüzdanınızla birlikte gidiniz ve E-Devlet şifresi için başvuru yapmak istediğinizi belirtiniz. Başvurunuz sonucunda 2 TL gibi bir miktar ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda size vermiş olduğumuz SSK gün dökümü linkine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” kısmına tıklayınız. Daha sonra T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi yazınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra SSK gün dökümünüzü alabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle SSK Gün Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

Şifresiz SSK Gün Dökümü Nasıl Alınır?

2011 yılından bu yana şifresiz olarak uygulanan bu sistem oldukça basittir. İlk olarak yazının sonunda size verilen linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada uyruğunuzu seçiniz. T.C. vatandaşıysanız, T.C. kimlik numaranızı, nüfusta kayıtlı olduğunuz ili, cilt numaranızı ve doğum yılınızı giriniz. En son güvenlik kodunu da giriniz ve sorgula butonuna tıklayınız. Bu işlemlerden sonra SSK gün dökümünüzü alabilirsiniz.

Eğer yabancı bir ülkede ikamet ediyorsanız, T.C. kimlik numaranızı, doğum yılınızı, ikamet tezkere numaranızı giriniz. Ardından güvenlik kodunu doğrulayarak sorgula butonuna tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfadan SSK gün dökümünüzü alabilirsiniz.

Şifresiz SSK Gün Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SSK HİZMET DÖKÜMÜ başlıklı makalemizde e-devlet şifresiyle ssk hizmet dökümü, sgk ve sgk hizmet dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. osman nakaş diyor ki:

    1999 1. ayında giriş yapılmış 2572
    günüm var 22 08 1980 dogumluyum ne zaman emekli olurum

    1. Sümeyye Arslan diyor ki:

      58 yaş, 25 yıl, 5975 prim günü şartınız var Osman Bey.

Yorum Yaz


× 1 = beş