SSK GİRİŞ

SSK GİRİŞ

Bu yazımızda SSK giriş konusunu sizler için ele aldık. SSK giriş dediğimizde aklımıza SSK işe giriş tarihi sorgulama ve işverenin SSK giriş işlemleri gelir. Bu işlemi 2 şekilde de yapabilirsiniz. Bu yüzden bu iki yöntemi de sizlere bu yazımızda anlattık. Yazımızın devamını okuduğunuzda SSK giriş ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sigortalı İşe Giriş ve İşten Ayrılış Bildirgeleri Uygulaması

SSK giriş hakkındaki bilgilere bu uygulama ile ulaşabilirsiniz. Şimdi size bu uygulamayı nasıl kullanabileceğinizi anlatalım. Bu uygulamayı kullanmak oldukça basittir. Bu uygulamadan yararlanmak için söylediğimiz adımları sırasına uygun olarak yapınız;

  • Sizin için ilgili yazımızın altına bir link verdik. Bu linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşacaksınız. Bu sayfada doldurmanız gereken bazı bilgiler bulunmaktadır.
  • Sistem açıldıktan sonra “Kullanıcı Adı, Sistem Şifresi, İşyeri Şifresi” kısımlarını doğru bir şekilde doldurduktan sonra sitenin vermiş olduğu “Güvenlik Anahtarı” kısmını da doldurunuz.
  • Son olarak da “Giriş” seçeneğine tıklayarak SSK giriş hakkındaki bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Sigortalı İşe Giriş ve İşten Ayrılış Bildirgeleri Uygulamasıyla SSK Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Şifresiz SSK Giriş

Öncelikle SGK giriş için herhangi bir şifreye ihtiyacınız olmayacağını belirtmek isteriz. Bu uygulamayı nasıl kullanacağınızı bu yazımızda sizlere anlattık;

  • İlk olarak bu yazımızın altına bir link verdik. Bu linke tıklayınız. Bu link sayesinde yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  • Açılan sayfada “T.C Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Yılı” bilgilerinizi eksiksiz olarak girdikten sonra “Güvenlik Kodu” nu da giriniz.
  • Son olarak ise “Sorgula” butonuna tıklayınız.

Şifresiz SSK Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SSK RAPOR PARASI HESAPLAMA başlıklı makalemizde sgk, sgk rapor parası hesaplama ve ssk hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− bir = 7