SSK EMEKLİLİK SORGULAMA

SSK EMEKLİLİK SORGULAMA

SSK emeklilik sorgulama yapmak istiyorsanız ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız doğru sayfadasınız. Bu yazımızda sizlere SSK emeklilik sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızı anlattık.

SSK Emeklilik Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazımızın altında verdiğimiz linke tıklayarak resmi siteye girecek ve SSK emeklilik sorgulama işleminiz yapmaya başlayabileceksiniz. Bu linke tıkladığınızda açılan sayfadaki gerekli bilgiler “Cinsiyetiniz, Doğum Tarihiniz, Hizmete Başlama Tarihiniz, Maluliyetiniz Var Mı, Erken Yaşlanma Var mı” sorularına cevap verdikten sonra bir altında yer alan mevcut bilgilerinizi de eksiksiz ve tam olarak girdiğinizden emin olduktan sonra “Gönder” seçeneğine tıklamalısınız. Bu şekilde SSK emeklilik sorgulama işleminizi yapmış olacaksınız.

SSK Emeklilik Sorgulama İşleminizi Gerçekleştirmek İçin Lütfen Linke TIKLAYINIZ!

Bu işleminizi yapmanın bir başka yolu daha bulunmaktadır. Bir diğer şekilde yapabileceğiniz işlem ise yazımızın altında bulunan bağlantıya tıklayarak gerçekleştirebileceğiniz işlemdir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada girmeniz gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler “T.C. Kimlik Numarası, Cilt No, Doğum Tarihi, Nüfus İl” dir. Bu bölümleri tam olarak doldurduktan sonra “Güvenlik Kodu” nu girmeniz gerekmektedir ve son olarak “Sorgula” butonuna bastıktan sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır.

SSK Emeklilik Sorgulama İçin Lütfen Linke TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SSK RANDEVU ALMA başlıklı makalemizde hastane randevu, hastane randevu nasıl alınır ve internetten randevu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


bir × 8 =