SSK 4A HİZMET DÖKÜMÜ

SSK 4A HİZMET DÖKÜMÜ

SSK 4A hizmet dökümü işlemini günümüzde internet üzerinden hızlı bir şekilde yapmak mümkündür. Bu işlem için artık resmi dairelerde sıra beklemek veya gereksiz dosya masrafları ödemek zorunda değilsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek SSK 4A hizmet dökümü işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

SSK 4A Hizmet Dökümü İşlemi Nasıl Yapılır ?

Bu işlem için gerekli olan ilk şey bir E-Devlet şifresidir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa lütfen size en yakın bir PTT şubesine giderek E-Devlet şifrenizi öğreniniz. Bu şifre işlem ücreti olan 2 TL’yi ödedikten sonra size kapalı bir zarfın içinde verilecektir.

Şifrenizi öğrendikten sonra aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Kimliğimi doğrula kısmını geçtikten sonra E-Devlet şifresi ile giriş bölümüne giriniz. Bu bölümde T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra sistem sizi SSK 4A hizmet dökümü kısmına yönlendirecektir.

SSK 4A Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ !

Bir önceki yazımız olan SSK GÜN DÖKÜMÜ başlıklı makalemizde e-devlet şifresiyle ssk gün dökümü, gün dökümü ve sgk hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


1 × bir =