SGK HİTAP

SGK HİTAP

Hizmet Takip Programı anlamına gelen SGK hitap, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından geliştirilmiş bir veri tabanı sistemidir. SSK’lı vatandaşlarımızın sigortaya başlangıç tarihlerinden itibaren hizmet ile ilgili belgelerinin düzenlenmesi ile ilgili bütün bilgiler bu sitem sayesinde gönderilmektedir. Sigortalı çalışanların bilgileri ve bu bilgilerdeki değişiklikler güncel olarak internet üzerinden SGK hitap sistemi ile aktarılmaktadır. SGK Hizmet Takip Projesine ve SGK hitap işlemine nasıl giriş yapılacağını yazının devamında size kısaca anlatacağız.

SGK Hitap Sistemine Nasıl Giriş Yapabilirim?

Hizmet Takip Projesine giriş yapmanız için gereken linki yazının sonunda sizin için verdik. İlk olarak verdiğimiz bu linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilen kullanıcı adı kısmını doldurunuz ve ardından parolanızı giriniz. Parolanızı girdikten sonra giriş butonuna tıklayarak SGK Hizmet Takip Projesi sistemine giriş yapmış olacaksınız.

SGK Hizmet Takip Projesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SGK DANIŞMA HATTI başlıklı makalemizde alo 170, alo 170 danışma hattı ve danışma hattı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


7 − = beş