MEDULA OPTİK CAM VE ÇERÇEVE BİLGİSİ SORGULAMA

MEDULA OPTİK CAM VE ÇERÇEVE BİLGİSİ SORGULAMA

EDevlet projesi hayatımıza girdiğinden bu yana hayatımız kolay hale geldi. Bu projeyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız devletle ilgili işlemleri online bir şekilde yapabilirsiniz. Böylelikle devlet dairelerinde uzun sıralar beklemek zorunda kalmıyorsunuz ve boşuna zaman harcamıyorsunuz. E-Devletin sağladığı kolaylıklardan bir tanesi de medula optik cam ve çerçeve bilgisi sorgulamadır.

Medula Optik Cam Ve Çerçeve Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Medula optik cam ve çerçeve bilgisi sorgulama için ihtiyacınız olan EDevlet şifresidir. Eğer bir şifreye sahip değilseniz size en yakın PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapınız. Başvuru yaptıktan sonra 2 TL ücret ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra aşağıdaki linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Doğrulamayı yaptıktan sonra E-Devlet şifresi bölümünü seçiniz. Son olarak T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra medula optik cam ve çerçeve bilgisi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Medula Optik Cam Ve Çerçeve Bilgisi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan SPAS MÜSTAHAKLIK SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet şifresi ve e-devlet spas müstahaklık sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 6 = iki