KIYI EMNİYETİ KILAVUZLUK VE RÖMORKAJ HİZMET SORGULAMA

KIYI EMNİYETİ KILAVUZLUK VE RÖMORKAJ HİZMET SORGULAMA

Devlet vatandaşların işlemlerini İnternet üzerinden yapabilmesi için E-Devlet projesini hayata geçirmiştir. E-Devlet İnternet adresi üzerinden devletle ilgili işlemlerinizi kamu kurum ve kuruluşlarına gitmeden yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde kamu kurum ve kuruluşlarında uzun sıralar beklemiyor ve zamanınızı boş yere harcamıyorsunuz. E-Devlet sisteminin sağladığı kolaylıklardan biri de Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kapsamına giren kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmet sorgulamadır.

Kıyı Emniyeti Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmet Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmet sorgulama için E-Devlet şifrenizin ve T.C. kimlik numaranızın olması gerekir. Her vatandaşın T.C. kimlik numarası varken, edevlet şifresi yoktur. E-Devlet şifresine bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvurursanız sahip olursunuz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmet sorgulama için yazımızın sonundaki linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Doğrulamayı yaptıktan sonra E-Devlet Şifresi yazan kısma tıklayınız. Son olarak T.C. kimlik numaranızı ve edevlet şifrenizi girip, gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmet sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmet Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


1 + iki =