KIYI EMNİYETİ AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV BAŞVURU

KIYI EMNİYETİ AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV BAŞVURU

EDevlet sistemiyle birlikte yaşamımızdaki çoğu işlemimiz kolaylaşmıştır. Artık kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız işlemleri tek bir internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede devlet kurumlarında uzun sıralar beklemenize gerek kalmıyor ve boşa zaman harcamıyorsunuz. İnternet üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden biri de Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kapsamına giren kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusudur.

Ayrıca kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvuru koşullarını incelemek için de aşağıdaki linke tıklayınız.

Sınav Başvuru Koşulları İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Kıyı Emniyeti Amatör Telsizcilik Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusu için EDevlet şifrenizin olması gerekir. Eğer E-devlet şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuruda bulununuz. Başvurunuz sonucunda 2 TL ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusu için yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz internet adresine tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfada kimlik doğrulamasınız yapınız. Daha sonra E-Devlet şifresi yazan kısmı seçiniz. Ve en son T.C. kimlik numaranızla birlikte EDevlet şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusunu yapabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Amatör Telsizcilik Sınav Başvurusu İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan KIYI EMNİYETİ İNMARSAT AKTİVASYON BORÇ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-delet şifresi, e-devlet ve e-devlet kıyı emniyeti inmarsat aktivasyon borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


altı + = 9