KIYI EMNİYETİ AMATÖR TELSİZ SINAV VE BELGE ÜCRETİ SORGULAMA

KIYI EMNİYETİ AMATÖR TELSİZ SINAV VE BELGE ÜCRETİ SORGULAMA

EDevlet projesi hayatımıza girdiğinden beri devletle ilgili çoğu işlemimiz kolay duruma geldi. Bu projeyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarında uzun sıralar bekleyerek ve zaman kaybederek yapacağınız işlemleri İnternet üzerinden basit işlemlerle halledebilirsiniz. Kolay bir şekilde yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulamadır.

Kıyı Emniyeti Amatör Telsiz Sınav ve Belge Ücreti Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulama için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Edevlet şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla beraber başvuruda bulununuz. Başvurunuz sonucunda 2 TL ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulama için yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Doğrulama yaptıktan sonra E-Devlet şifresi yazan kısmı seçiniz. Daha sonra T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Amatör Telsiz Sınav ve Belge Ücreti Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan KIYI EMNİYETİ DENİZ HABERLEŞME FATURA SORGULAMA başlıklı makalemizde deniz haberleşme fatura sorgulama, e-devlet ve e-devlet deniz haberleşme fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


üç − = 0