KARA YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK SORGULAMA

KARA YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK SORGULAMA

E-Devlet sistemi hayatımıza girdiğinden beri devletle ilgili olan birçok işlemimizi İnternet üzerinden yapar olduk. Bu işlemlerden biri olan kara yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işlemini de biz size detaylı bir şekilde anlatacağız.

Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kara yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulama işlemi için gerekli olan iki şey vardır. Bunlardan biri T.C. kimlik numaranız, diğeri E-Devlet şifrenizdir. Eğer Edevlet kullanıcı değilseniz şifrenizi almanız gerekir. Şifreniz için bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuruda bulununuz. Başvurunuz sonucunda 2 TL ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Daha sonra E-Devlet Şifresi yazan kısma tıklayınız. Son olarak T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra kara yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Kara Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan İŞ MAKİNELERİ İÇİN SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet iş makineleri için sefer görev emri sorgulama ve e-devlet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


beş × 6 =