HAVA YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

HAVA YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet sistemi yaşamımızda yer aldığından beri kamu kurum ve kuruluşlarındaki birçok işleminizi İnternet üzerinden halledebilirsiniz. Bu işlemlerden biri olan hava yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulamayı da nasıl yapacağınızı biz size anlatacağız.

Hava Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Hava yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama için gerekli olan T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizdir. Eğer edevlet kullanıcısı değilseniz edevlet şifresi için bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuruda bulununuz. Başvurunuz dahilinde 2 TL ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra hava yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama için yazımızın sonundaki linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Doğrulamayı yaptıktan sonra E-Devlet şifresi kısmını seçiniz. Son olarak T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra hava yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Hava Yolu Özel Nakliyat Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan DENİZ YOLU ÖZEL NAKLİYAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA başlıklı makalemizde deniz yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama, e-devlet ve e-devlet deniz yolu özel nakliyat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


altı + 2 =