HAVA NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

HAVA NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

EDevlet sistemi yaşamımıza girdiğinden beri kamu kurum ve kuruluşlarında yaptığımız işlemlerimizi İnternet üzerinden yapar olduk. Bu sistem sayesinde artık bu gibi kurumlarda uzun sıralar beklemek zorunda kalmayarak zamanımızı boşa harcamıyoruz. E-Devlet sistemiyle birlikte hayatımız kolaylaşmıştır. Bu kolaylıklardan biri de hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulamadır. Biz size hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Hava Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama için Edevlet şifrenizin olması gerekir. Bir şifreye sahip değilseniz PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuruda bulununuz. Başvurunuzun sonucunda 2 TL ücretle şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Kimliğinizi doğruladıktan sonra E-Devlet Şifresi kısmına tıklayınız. En son T.C. kimlik numaranızı ve Edevlet şifrenizi girip, gönder butonuna tıklayarak hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işleminizi tamamlayınız.

Hava Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan DENİZ NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA başlıklı makalemizde deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama, e-devlet ve e-devlet deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


iki × 5 =