HARP SANAYİ FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

HARP SANAYİ FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet projesi hayata geçirildiğinden bu yana birçok işlem kolay hale getirildi. Bu sistemle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız işlemleri tek bir İnternet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Milli Savunma Bakanlığı ve Edevletin ortak kapsamında yer alan işlemlerden bir tanesi de harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulamadır.

Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi yapabilmeniz için E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Şifreniz varsa yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayarak harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.
  • Ancak şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapınız. Başvuru yaptıktan sonra 2 TL ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonundaki linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimlik doğrulamasını yapınız. Doğrulamayı yaptıktan sonra E-Devlet şifresi bölümünü seçiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra harp sanayi firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Harp Sanayi Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan ÖZEL İNŞAAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama ve e-devlet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


5 + dokuz =