GÜNLÜK DÖVİZ KURLARI

GÜNLÜK DÖVİZ KURLARI

E-Devlet sistemi hayata geçirildiğinden bu yana devletle ilgili çoğu işleminizi tek bir internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden birçok bakanlık ve müdürlüklerin işlemlerini yapabilirsiniz. Böylelikle kamu kurum ve kuruluşlarında evraklar için ek bir ücret ödemiyor, uzun sıralar bekleyip zaman kaybetmiyorsunuz. E-Devlet sistemini kullanmak için T.C. kimlik numaranızın ve yapacağınız çoğu işlemde E-Devlet şifrenizin olması yeterli olacaktır. E-Devlet sistemini iş yerinizde, evinizde veya interneti olan herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

E-Devlet üzerinden Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası kapsamına giren günlük döviz kurları kontrolünü de yapabilirsiniz. Günlük döviz kurları kontrolü için yukarıda bahsettiğimiz E-Devlet sistemini kullanmak için gerekli olan T.C. kimlik numarasına ve E-Devlet şifresine gerek yoktur.

Günlük Döviz Kurları Nasıl Kontrol Edilir?

  1. Günlük döviz kurlarına bakmak için yazının sonunda sizin için verilen linke tıklayınız.
  2. Açılan sayfada bakmak istediğiniz döviz cinsinin döviz alış, satışını ve efektif alış, satışını görebilirsiniz.
  3. Günlük döviz kurlarında dikkat etmeniz gereken tek şey kurların her gün saat 15.30′dan sonra yenilenmiş olacağıdır. 15.30′dan önce baktığınız değerler bir önceki güne aittir.

Günlük Döviz Kurları İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 7 = iki