GSS TESCİL KAYDI SORGULAMA

GSS TESCİL KAYDI SORGULAMA

E-Devlet sisteminin hayata geçirilmesiyle birlikte devletle ilgili işlemlerimiz kolay hale gelmiştir. Bu sistem sayesinde kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız işlemleri tek bir internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Devletle ilgili yapacağınız işlemlerden bir tanesi de Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamına giren GSS tescil kaydı sorgulamadır. GSS tescil kaydınızı yaptıktan sonra sonucunun ne olduğunu öğrenmek için aşağıda size anlattığımız işlemleri uygulayınız.

GSS Tescil Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • GSS tescil kaydı sorgulama için edevlet şifrenizin olması gerekir. Eğer şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapınız. Başvuru yaptıktan sonra 2 TL ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Kimlik doğrulamasından sonra E – Devlet Şifresi kısmına tıklayınız. Son olarak kimlik numaranızı ve şifrenizi giriniz ve gönder butonuna basınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra GSS tescil kaydı sorgulamanızı yapabilirsiniz.

GSS Tescil Kaydı Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan MEDULA OPTİK CAM VE ÇERÇEVE BİLGİSİ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet şifresi ve edevlet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


8 × = otuz iki