EMEKLİLİK EVRAK TAKİBİ

EMEKLİLİK EVRAK TAKİBİ

Emekli vatandaşlarımız için bir sorun da Emeklilik evrak takibi sorunudur. Çok fazla evrağa sahip olan vatandaşlarımız için, bu evrakların takibi oldukça zor olmaktadır. Ama artık bu sorun birnevi ortadan kalkmıştır. Emeklilik evrak takibi uygulaması ile internet üzerinden online olarak evrak takibi işlemlerinizi yapabilmeniz için imkan sunulmuştur. Bu imkandan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama herhangi bir şifre gerektirmez. Bu yazımızda sizlere Emeklilik evrak takibini ve Emeklilik evrak takibi uygulamasını nasıl kullanacağınızı anlattık. Yazımızın devamından bu konular hakkında bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Emeklilik Evrak Takibi İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle Emeklilik evrak takibi işlemini yapabilmek için yazımızın en altına sizler için vermiş olduğumuz linke tıklayarak başlayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra önünüze bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada “Evrak Kayıt ve Takip Sistemi” başlıklı bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayınız. Daha sonra yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ise “T.C. Kimlik Numarası ” ve “Kayıt Yılı” kısımlarını girmelisiniz. Bilgilerinizi doğru şekilde girdiğinizden emin olduktan sonra ise “Evrak Ara” seçeneğine tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Emeklilik Evrak Takibi İşlemi Nasıl Yapılır İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan EMEKLİLİK SORGULAMA başlıklı makalemizde emekli maaşı sorgulama, emeklilik sorgulama ve emeklilik sorgulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


9 − iki =