EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ BORDROSU

EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ BORDROSU

Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Nedir?

Vatandaşlarımız bankalardan kredi çekmek istediklerinde, bankaların vatandaşlardan istediği ilk evrak maaş bordrosudur. Maaş bordroları çalışan kişinin eline gelir, ya da maaş mutemetliğinden alınır. Bordrolar onaylandıktan sonra ise vatandaşlar bankalarda işlemlerini yapabilirler.

Emekli Sandığı kurumuna bağlı olan vatandaşlarımız için maaş bordrosu temin etmek hiçte zor değildir. Emekli Sandığı maaş bordrosunu hakkındaki bilgilerinizi öğrenmeniz amacıyla bu yazımızı sizlere sunduk. Öncelikle Emekli Sandığı maaş bordronuzu öğrenmek istiyorsanız biraz sonra okuyacaklarınızı uygulayınız.

Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Öğrenmek İçin;

  1. İlk olarak yazımızın altına sizin erişimi kolayca sağlamanız için verdiğimiz linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  2. Açılan sayfada doldurmanız gereken bazı bölümleri göreceksiniz.
  3. Öncelikle yapmanı gereken ilk şey “T.C. Kimlik Numarası” nı yazmaktır.
  4. “Memuriyet Sicil No, Emekli Sicil No, Yıl, Ay,İstihdam Tipi” bölümlerini sisteme yazdıktan ve emin olduktan sonra resimde gördüklerinizi boşluğa yazınız.
  5. Son olarak da “Gönder” seçeneğine tıklayınız.
  6. Bu şekilde Emekli Sandığı  maaş bordrosu hakkındaki merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

 

Bir önceki yazımız olan EMEKLİ SANDIĞI ÖLÜM YARDIMI başlıklı makalemizde 4c ölüm yardımı, emekli sandığı ve emekli sandığı ölüm yardımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


dokuz − = 7