E-DEVLET SSK HİZMET DÖKÜMÜ

E-DEVLET SSK HİZMET DÖKÜMÜ

E-Devlet SSK hizmet dökümü işlemini internet üzerinden kolayca yapmanız mümkündür. Gelişen teknoloji sayesinde bu tür sorgulama ve borç ödeme işlemleri çok basit bir hal almıştır. E-Devlet SSK hizmet dökümü işlemini gerçekleştirebilmek için size gerekli olan şey bir E-Devlet şifresidir. Bu şifre ile sadece E-Devlet SSK hizmet dökümü işlemini değil Bağ-Kur sorgulama, emeklilik yaşı hesaplama, SSK borç sorgulama gibi birçok işinizi de buradan halledebilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz başlıkta size bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Lütfen verdiğimiz bilgileri adım adım takip ediniz.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü Nasıl Yapılır ?

Yukarıdaki paragrafta da belirttiğimiz gibi size gerekli olan ilk şey bir E-Devle şifresidir. Eğer şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek bu şifreye sahip olabilirsiniz. Bu şifre karşılığında sizden 2 TL gibi cüzi bir miktar istenecektir. Bu miktarı ödediğiniz taktirde şifreniz size bir zarfın içinde teslim edilecektir.

Şifrenizi aldıktan sonra E-Devlet SSK hizmet dökümü işlemini başlatmak için aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Kimliğimi doğrula kısmını geçtikten sonra E-Devlet şifresi ile giriş bölümüne tıklayınız. Açılan sayfada T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra sisteme giriş yap butonuna tıklayınız. Bu uygulamaların ardından E-Devlet SSK hizmet dökümü işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

Bir önceki yazımız olan E-DEVLET BAĞ-KUR SORGULAMA başlıklı makalemizde bağ-kur sorgulama, bağkur sorgulama ve e-devlet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


yedi − = 1