E-DEVLET IMEI KAYDI

E-DEVLET IMEI KAYDI

Bu sistemi yurt dışından getirilen telefonlar için kullanabilirsiniz. IMEI kaydınıza E-Devlet sistemi üzerinden, E-Devlet şifresi yardımıyla ulaşabilirsiniz. E-Devlet IMEI kaydı için E-Delet şifresine ihtiyaç duyacaksınız. Öncelikle E-Devlet şifreniz yoksa şifreye 2 TL karşılığında size en yakın konumda bulunan PTT şubesinden edinebilirsiniz. Şifrenizi kaybettiğiniz taktirde, her yeni şifre için 4 TL ücret ödemeniz gerekecektir.

E-Devlet IMEI Kaydı

Bu yazımızda sizler için E-Devlet IMEI kaydı nasıl yapılır onu anlatacağız. E-Devlet IMEI kaydı için şifreniz olmalı. Şifreye sahip iseniz bu yazımızın altına vereceğimiz linke tıklayarak işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz. E-Devlet IMEI kaydı yapmak için;

  1. İlk olarak yapmanız gereken şey yazımızın en altında bulunan linke tıklamaktır.
  2. Verdiğimiz linke tıkladıktan sonra önünüze açılan sayfada EDevlet IMEI kaydı yapmak için kimliğinizi doğrulamanız gerekmektedir.
  3. Bunun için sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tılayarak yapabilirsiniz. “T.C. Kimlik Numarası” ve “E-Devlet Şifresi” kısımlarını doğru ve eksiksiz olarak yazınız.
  4. Sisteme giriş yaptıktan sonra açılan sayfada EDevlet IMEI kaydı yapmış olursunuz.

E-Devlet IMEI Kaydı İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan E-DEVLET SRC SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet şifresi, e-devlet src sorgulama nasıl yapılır ve e-devlet src ssorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


iki × 8 =