DENİZ NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

DENİZ NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

E-Devlet sistemi hayatımıza girdiğinden beri devletle ilgili olan çoğu işlemimizi rahat bir şekilde yapabiliyoruz. Edevlet ve Milli Savunma Bakanlığı kapsamına giren deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulamayı da bu sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Deniz Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama için gerekli olan T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizdir. T.C. kimlik numaranızı hepiniz biliyor olmalısınız ancak Edevlet kullanıcı olmayabilirsiniz. Eğer şifreniz yoksa bir PTT şubesine giderek nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapınız. Başvurunuz dahilinde 2 TL işlem ücreti ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz.
  • Şifrenizi aldıktan sonra deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama için yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Doğrulamayı yaptıktan sonra E-Devlet şifresi bölümünü seçiniz. Son olarak T.C. kimlik numaranızla birlikte şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra deniz nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Deniz Nakil Araçları İçin Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan KARA NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet şifresi ve edevlet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


bir × 7 =