BTK NUMARA TAŞIMA SORGULAMA

BTK NUMARA TAŞIMA SORGULAMA

BTK Numara Taşıma

Günümüzde yeni bir uygulama olan BTK numara taşıma sistemi son zamanlarda oldukça popülerdir. Artık herkes kendisine ait olan numarayla istediği firmanın hattını kullanabilir. Bu sistem sayesinde insanlar istedikleri hattı kullanabilecekleri gibi istedikleri kampanyadan da yararlanabilecekler. Ayrıca bu sistem sayesinde rekabet ortamı ortaya çıktı ve hat sahipleri daha ucuz, daha farklı tarifelere sahip oldular.

Ancak BTK numara taşıma sisteminin dezavantajları da vardır. Bunlardan biri daha önceden arayan kişinin numarasına bakarak hangi hatta ait olduğunu görebiliyorduk. Bu sistemle birlikte bunu görememekteyiz ve konuşulan hat farklı ise kişiye gelen tutar da fazla olabilir.

BTK Numara Taşıma Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet sayesinde BTK numara taşıma sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. BTK numara taşıma sorgulama ile istediğiniz bir numaranın hangi hatta ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Öncelikle yazımızın sonunda size vereceğimiz BTK numara taşıma sorgulama sayfasına giriş yapınız. Daha sonra sorgulamak istediğiniz numarayı yazarak sorgula butonuna tıklayınız. Bu kadar basit bir işlemle BTK numara taşıma sorgulamasını tamamlamış oluyorsunuz.

BTK Numara Taşıma Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


5 − = dört