BAŞVURULARI LİSTELE

BAŞVURULARI LİSTELE

E-Devlet sistemiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız devletle ilgili işlemleri online bir şekilde yapabilirsiniz. E-Devlet sayesinde devlet dairelerinde uzun sıralar beklemiyor ve boşa zaman kaybetmiyorsunuz. Bu sistemin getirdiği kolaylıklardan biri de Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kapsamına giren işlemlerdir. Bu işlemlerden biri olan kıyı emniyeti inmarsat abonelik işlemeleri başvuruları listelemeyi nasıl yapacağınızı biz size anlatacağız.

Başvuruları Listeleme Nasıl Yapılır?

Kıyı emniyeti inmarsat abonelik işlemleri başvuruları listeleme için E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek başvuru yapınız. Başvurunuz dahilinde sizden 2 TL işlem ücreti alınacaktır. Şifrenizi aldıktan sonra başvuruları listeleme için aşağıdaki işlemleri lütfen sırasıyla uygulayınız.

  1. Öncelikle yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayınız.
  2. Karşınıza gelen sayfada ilk olarak “Kimliğimi Şimdi Doğrula” kısmına, daha sonra “E-Devlet Şifresi” kısmına tıklayınız.
  3. Son olarak T.C. kimlik numaranızla birlikte EDevlet şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız.
  4. Bu işlemlerden sonra kıyı emniyeti inmarsat abonelik işlemleri başvuruları listelemeyi yapabilirsiniz.

Başvuruları Listeleme İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan KIYI EMNİYETİ AMATÖR TELSİZCİLİK BELGE SONUÇ SORGULAMA başlıklı makalemizde amatör telsizcilik belge sonuç sorgulama, e-devlet ve e-devlet kıyı emniyeti genel müdürlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 7 = bir