BAĞ-KUR NO SORGULAMA

BAĞ-KUR NO SORGULAMA

Bağ-Kur no sorgulama ile Bağ-Kur priminizin yatıp yatmadığını, ne kadar yattığını, başlama tarihini, Bağ-kur’dan ne zaman emekli olabileceğinizi, ne kadar maaş alabileceğinizi öğrenmeniz mümkündür. Bağ-Kur no sorgulama işlemini E-Devlet sistemi üzerinden yapabileceğiniz gibi şifresiz olarak da yapabilirsiniz. Şifresiz sorgulama sistemi 2011 yılından itibaren uygulamaya konmuştur. Aşağıdaki başlıklarda her iki şekilde Bağ-Kur no sorgulama işlemini anlatacağız.

E-Devlet Şifresiyle Bağ-Kur No Sorgulama

E-Devlet şifresiyle Bağ-Kur no sorgulama işlemi için bir şifre gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında şifrenizi öğrenebilirsiniz. Bu sistem üzerinden sorgulamanızı yaparken sizden bir takım bilgiler istenecektir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz sorgulama işleminiz için önemlidir.

Aşağıdaki linke tıklayınız. Ardından T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle Bağ-Kur No Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

Şifresiz Olarak Bağ-Kur No Sorgulama

2011 yılında çıkan bu uygulama sayesinde zahmetsiz bir şekilde sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şifresiz olarak Bağ-Kur no sorgulama işlemi için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz sorgulama işleminiz için önemlidir.

Sayfanın sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. T.C kimlik numaranızı, nüfusta bağlı olduğunuz ili, cilt numaranızı ve doğum yılınızı eksiksiz bir şekilde giriniz. Son olarak da güvenlik kodunu kodlayınız ve sorgula butonuna basınız. Bu işlemlerden sonra Bağkur no sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifresiz Olarak Bağ-Kur No Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

Bir önceki yazımız olan BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA başlıklı makalemizde bağ-kur, bağ-kur borç sorgulama ve bağkur hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


+ 7 = onbir