BAĞ-KUR MAAŞ SORGULAMA

BAĞ-KUR MAAŞ SORGULAMA

Bağ-Kur maaş sorgulama  işlemi internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Bu işlem günümüzde hem E-Devlet şifresi ile  hem şifresiz olarak yapılabilmektedir. Aşağıdaki başlıklarda size Bağ-Kur maaş sorgulama işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Verdiğimiz bilgileri adım adım takip ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Maaş Sorgulama

Bu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için size ilk gereken şey bir E-Devlet şifresidir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın bir PTT şubesine giderek şifrenizi öğrenebilirsiniz. Bu işlem karşılığında sizden 2 TL gibi bir miktar istenecektir. Bu ücreti ödedikten sonra şifreniz size kapalı bir zarfın içinde verilecektir.

Şifrenizi aldıktan sonra başlığın altındaki linke tıklayınız. Kimliğimi doğrula kısmını geçtikten sonra E-Devlet şifresi ile giriş bölümüne tıklayınız. Açılan sayfada sizden T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde yazdıktan sonra Bağ-Kur maaş sorgulama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Maaş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

Şifresiz Olarak Bağ-kur Maaş Sorgulama

Bu sistem 2011 yılından itibaren uygulanmaya konmuştur. Şifresiz olarak Bağ-Kur maaş sorgulama yapabilmeniz için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra  Bağ-Kur maaş sorgulama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

 • İlk olarak aşağıdaki linke tıklayınız.
 • T.C kimlik numaranızı giriniz.
 • Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili yazınız.
 • Cilt numaranızı ve doğum yılınızı yazınız.
 • Güvenlik kodunu da doğru olarak kodlayınız ve sorgula butonuna tıklayınız.
 • Bu işlemlerden sonra Bağkur maaş sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Şifresiz Olarak Bağ-Kur Maaş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

Bir önceki yazımız olan BAĞ-KUR BORÇ ÖDEME başlıklı makalemizde bağ-kur, bağ-kur borç ödeme işlemi nasıl yapılır ve bağkur hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. NAMIK BAŞARSLAN diyor ki:

  emekli maaşım kaç lira

  1. Sümeyye Arslan diyor ki:

   Namık Bey emekli maaşı hesaplama için tıklayınız : http://uyg.sgk.gov.tr/AylikHesap/

Yorum Yaz


× 9 = onsekiz