BAĞ-KUR HİZMET DÖKÜMÜ

BAĞ-KUR HİZMET DÖKÜMÜ

Bağ-Kur hizmet dökümü ile ilgili olan bu yazımızda tüm sorularınıza cevap bulacağınıza inanıyoruz. Öncelikle Bağ-Kur hizmet dökümünüze ulaşmanız artık çok kolay . İnternet üzerinden bu işleminizi gerçekleştirmeniz artık mümkün. Bağ-Kur hizmet dökümü işleminizi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Bunun iki yolu var ve bu yollar E-Devlet şifresi yardımıyla Bağkur hizmet dökümü ve şifresiz yöntemle Bağ-Kur hizmet dökümüdür.Öncelikle size şifresiz yöntemle Bağkur hizmet dökümünü anlatalım.

Şifresiz Bağ-Kur Hizmet Dökümü

Artık sadece kimlik bilgileriniz yardımıyla da Bağ-Kur hizmet dökümü yapmanız mümkün hale gelmiştir. Size kolaylıkla anlayabileceğiniz şekilde detaylı olarak bu yöntemi anlattık. Öncelikle sizin için yazımızın altına vermiş olduğumuz linke tıklayarak bu işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden kimlik bilgilerinizden bazılarını isteyecektir. Bu bilgiler; “T.C. Kimlik Numarası, Cilt No, Doğum Yılı ve Nüfus İl”dir. Bu bilgileriniz doğru olarak girdikten sonra “Güvenlik Kodu” kısmınızı da girmeniz gerekmektedir. Son olarak da “Sorgula” butonuna basmalısınız. Böylece yeni açılan sayfada “Hizmet Bilgisi 4B” seçeneğini tıkladığınızda 4B hizmet dökümü sayfasına ulaşmış olacaksınız ve tüm işlemlerinizi görmüş olacaksınız.

Şifresiz Bağ-Kur Hizmet Dökümü İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi Yardımıyla Bağ-Kur Hizmet Dökümü

Bağ-Kur hizmet dökümü işleminizi şifresiz yapabildiğiniz gibi E-Develet şifresi ile de yapabilmektesiniz. Bunun için bir E-Devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine şahsen başvurarak bir E-Devlet şifresi edinebilirsiniz.

Öncelikle bu işlemi yapabilmeniz için yazımızın altına vermiş olduğumuz linke tıklamalısınız. Açılan sayfada E-Devlet sistemine girişinizi yapmanız için ilk olarak “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklamalısınız. Daha sonra açılan sayfada sizden “T.C. Kimlik Numarası” ve “E-Devlet Şifresi” kısımlarını yazmalısınız ve “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine de tıkladıktan sonra yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada da “Hizmet Dökümü 4B” seçeneğine tıklayarak Bağ-Kur hizmet dökümü sayfasına erişmiş olacaksınız.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan BAĞ-KUR EMEKLİLİK başlıklı makalemizde bağ-kur emeklilik, bağ-kur emeklilik nasıl hesaplanır ve bağkur emeklilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 9 = sıfır