BAĞ-KUR GİRİŞ FORMU

BAĞ-KUR GİRİŞ FORMU

Bir sigorta kurumu olan Bağ-Kur hizmetine kayıt olmak ve yararlanabilmek  için bir  doldurmanız gerekmektedir. Peki bu formda neler var ve sizden hangi bilgiler istenecek diye düşünebilirsiniz.Bizde bu yazımızda sizlere Bağ-Kur giriş formu hakkında  detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz. Görsel olarak bilgi formu üzerinden bilgi edinmeniz için  sizlere aşağıda örnek bir Bağ-Kur giriş formu vereceğiz. Maalesef Bağ-Kur giriş formunu internet üzerinden dolduramamaktasınız.  Bir SGK bürosuna giderek Bağ-Kur giriş formu isteyiniz. Ardından kendi imzanız ile beraber girişinizi yapınız. Almış olduğunuz formda sizden ,11 haneli Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız gibi bazı bilgiler istenilecektir. İstenilen bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz.

İlk defa Bağ-Kur giriş formu almış iseniz belgenin mahiyeti kısmına ilk olarak işaretlemeniz gerekecektir. Altında ki kısma kimliğinizde ki tüm bilgileri girmeniz gerekmektedir. Öğrenim durumunuzu, askerlik durumunuzu ve açık olarak ikamet etmekte olduğunuz yeri de girmeniz gerekmektedir. Bir alt kısımda ise sizden iş yeriniz ve sizinle ilgili nasıl bir sosyal güvenlik hizmeti alacağınız hakkında bilgiler isteniliyor.. Bu bilgileri de dikkatle doldurduktan sonra ise tarih, isim ve imzanızı atarak formu doldurunuz. Unutmayınız ki bu bilgiler yalnızca size ait olmalıdır.

Şimdi yazımızın bitiminde sizlere   vereceğimiz BAĞ-KUR giriş formunda ilk olarak doldurmanız gereken kısım ve bilgilendirme kısmı bulunmaktadır.Bu kısımları dikkatle doldurunuz ayrıca merak ettiğiniz hususları da bilgilendirme formundan öğrenmeniz mümkün.

BAĞ-KUR Giriş Formu İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan BAĞ-KUR SİGORTALILIK BELGESİ başlıklı makalemizde 4b sigortalılık belgesi, 4b sigortalılık belgesi nasıl alınır ve bağ-kur hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


yedi − 5 =