BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA

BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA

Bağ-Kur emeklilik hesaplama işlemini internet üzerinden kolayca yapmanız mümkündür. Artık gereksiz dosya masrafları harcamak zorunda değilsiniz. Size vereceğimiz bilgiler sayesinde Bağ-Kur emeklilik hesaplama işlemi çok kolay bir hal alacaktır. Bu işlemi yaparken SGK priminiz çok önemli olup bu primin kaç gün üzerinden yapıldığını öğrenebilir ve ona göre işlem yapabilirsiniz. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz alabilmeniz için aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Bağ-Kur Emeklilik Hesaplama Nasıl Yapılır?

 • Bağkur emeklilik hesaplama için ilk olarak ” tam veya kısmi emeklilik hesabı” bölümünü işaretleyiniz.
 • Sistem noktalama işaretlerini otomatik koyduğu için doğum yılınızı ay,gün,yıl şeklinde yazınız. Herhangi bir hatada altta silgi şeklindeki küçük resmi kullanarak bu hatanızı düzeltebilirsiniz.
 • Maluliyetiniz varsa derecesiyle birlikte yazınız.
 • Bakıma muhtaç çocuğunuz varsa ekleyiniz ve tamam tuşuna basınız.
 • Bağ-Kur emeklilik hesaplama  için gelen sayfada ”hizmet ekle” bölümüne hizmetlerinizi ekleyiniz ve bu işlemi kaydediniz.
 • Hizmet ekleme işiniz de bitince emeklilik hesaplama butonuna basınız.

Tüm bu uygulamaların ardından Bağ-Kur emeklilik hesaplama işleminiz tamamlanacaktır.

Bağ-Kur Emeklilik Hesaplama İçin TIKLAYINIZ !

Bir önceki yazımız olan BAĞ-KUR MAAŞ SORGULAMA başlıklı makalemizde bağ-kur maaş sorgulama, bağkur maaş sorgulama ve e-devlet şifresiyle bağkur maaş sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Mülkiye Gürbüz diyor ki:

  Sayın Yetkili

  Eşim Sami Gürbüz BAĞ-KUR dan emekli oldu. Maaş bağlandıktan sonra 5-6 ay kadar maaşını çekmedi. 5-6 ayın sonunda bankaya gittiğinde yatan paranın hepsinin geri gittiğini öğrendik. Daha sonra yazışmalarla maaşı tekrar bağlandı. Fakat biriken maaşını hala adamadık. Banka almadığımız ayların parasının yatmadığını söylüyor. Acaba bu para ne zaman yatacak. 4-5 ay oldu bekliyoruz. İlginiz için teşekkürler

  Mülkiye GÜRBÜZ

  1. Sümeyye Arslan diyor ki:

   Hanımefendi resmi kurum değiliz bu konu hakkında herhangi bir şey söyleyemeyiz. Bunu SGK ile görüşerek halledebilirsiniz.

Yorum Yaz


× beş = 20