BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA

BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA

Bağ-Kur borç sorgulama işlemi günümüzün nimetlerinden olan internet sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Kişi, Bağ-Kur borç sorgulama işlemini E-Devlet’in resmi sitesinden öğrenebilir.

Bu uygulama E-Devlet şifresiyle yapılmaktadır. Eğer E-Devlet şifrenizi bilmiyor veya unuttuysanız bir PTT’ye giderek 2 TL karşılığında şifrenizi öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Borç Sorgulama İşlemi

Bağ-Kur borç sorgulama işlemi çok zahmetsiz ve hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Yapmanız gereken şey size vereceğimiz linke tıklayarak sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmenizdir. E-Devlet şifrenizi ve T.C kimlik numaranızı yazarak işlemi uygulayabilirsiniz

E-Devlet Şifresi Bağ-Kur Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

Ayrıca E-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilen bu işlemler arasında Bağ-Kur prim borcu ödeme işlemleri de yer almaktadır. Resmi kurum ve kuruluşların işlemleri de artık internet üzerinden yapıldığı için bu tip sorgulamalar çok kolay bir hal almıştır. Sosyal Güvenlik Kurumu’da Bağ-Kur borç sorgulama ve Bağ-Kur prim borcu ödeme uygulamalarını resmi sitesinde barındırmaktadır. Sadece Bağ-Kur borç sorgulama işlemleri için kullanılmayan bu site birçok anlamda aklınıza takılan veya merak ettiğiniz sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Bağ-Kur prim borcu ödeme işlemleri de yukarıda verdiğimiz linkten yapılmaktadır. Bu işlem için de yukarıdaki E-Devlet şifresi ile yapılan internet adresine tıklayınız ve gereken bilgileri doğru bir şekilde kodlayınız.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


dokuz + = 10