BAĞ-KUR BORÇ ÖDEME

BAĞ-KUR BORÇ ÖDEME

Bağ-Kur borç ödeme işlemi gelişen teknoloji ve çok sık kullanılan internet sayesinde kolay bir hal kazanmıştır. Bu uygulamayı sadece borç ödeme işlemleri için değil sorgulama, hesaplama işlemleri için de yapabilirsiniz. Kurum ve kuruluşlar için de çok yararlı bir uygulama olup vatandaşlara çok büyük bir fayda sağlamıştır. Bağ-Kur borç ödeme işlemi için artık devlet dairelerinde sıra beklemenize gerek yoktur. Borcunuzu internet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Zamanınız yoksa veya nakit olarak ödeme yapamıyorsanız bu işlemi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bağ-Kur borç ödeme işlemini Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi bankası olan Ziraat Bankası üzerinden yapmanız mümkündür. Aşağıdaki başlıkta size Bağ-Kur borç ödeme işleminin internet üzerinden nasıl yapılacağını anlatacağız. Verdiğimiz bilgileri adım adım takip ederek Bağ-Kur borç ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bağ-Kur Borç Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır ?

  • İlk olarak size vermiş olduğumuz linke tıklayınız.
  • SSK Sicil Numaranızı doğru bir şekilde giriniz.
  • Sorgu tipinden Bağ-Kur Prim 17′yi seçiniz.
  • Kod doğrulamayı da yaptıktan sonra sorgulama butonuna basınız.

Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra ödeme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bağ-Kur Borç Ödeme İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan BAĞ-KUR GÜN SORGULAMA başlıklı makalemizde bağ-kur gün sorgulama, bağ-kur hizmet dökümü ve bağkur gün sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ümran usalan diyor ki:

    bagkur borcumu öyrenmek istiyorum

Yorum Yaz


+ 7 = onüç