4C EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

4C EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

4C demek Emekli Sandığı demektir. 4C emekli aylık bilgisi demek de, emekli sandığından ne zaman emekli olacağınızı, emekli olduğunuzda ne kadar emekli maaşı alacağınızı anlatan bir hizmet demektir. Emekli Sandığı aylık bilgisi sorgulamanızı Edevlet üzerinden yapabilmektesiniz. Biz size detaylı bir şekilde nasıl yapacağınızı anlatacağız.

4C Emekli Aylık Bilgisi Nasıl Sorgulanır?

  1. 4C emekli aylık bilgisi için e-devlet şifrenizin olması gereklidir. Eğer edevlet şifrenizi bilmiyorsanız size en yakın bir PTT şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvuru da bulunmalısınız. Başvurunuzun sonucunda size 2 TL karşılığında bir şifre verilecektir. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size verdiğimiz linke lütfen tıklayınız. Karşınıza gelen sayfadan kimliğinizi doğruladıktan sonra e-devlet şifresi kısmına tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfada E-Devlet şifrenizi ve T.C. kimlik numaranızı doğru bir şekilde girdikten sonra gönder butonuna basınız ve 4C emekli aylık bilgisi sorgulamanızı yapınız.
  2. Ancak e-devlet şifrenizi biliyorsanız 4C emekli aylık bilgisi sorgulama tek bir hareketten ibarettir. Sadece Edevlet şifreniz ile T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra 4C aylık bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

4C Emekli Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan 4B EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ başlıklı makalemizde 4b, 4b emekli aylık bilgisi ve bağ-kur hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


× 6 = kırk iki