4C EMEKLİ AYLIĞI KESİNTİLERİ

4C EMEKLİ AYLIĞI KESİNTİLERİ

Her vatandaş emekli olduğunda rahat bir yaşam sürmek ister ve bunun için belli bir yaşa kadar çalışır. Ancak bunun için SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan belli bir ücretle prim ödemeniz gerekir. Bu primlerin karşılığında emekli maaşı alacaksınızdır. Ama bu emekli maaşları belirli nedenlerle kesintiye uğrayabilir. Neden ve ne kadar kesintiye uğradığını öğrenmek artık çok kolay. Biz size 4C emekli aylığı kesintilerini sorgulamanızı nasıl yapacağınızı anlatacağız.

E-Devlet Şifresiyle 4C Emekli Aylığı Kesintileri

Edevlet sisteminden 4C emekli aylığı kesintilerini sorgulamanız için E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer şifreniz yoksa bir PTT şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvuruda bulununuz. Başvurunuz dahilinde şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada kimliğinizi doğruladıktan sonra edevlet şifresi kısmına tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet Şifrenizi giriniz ve gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra 4C emekli aylığı kesintileri sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle 4C Emekli Aylığı Kesintileri İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Şifresiz 4C Emekli Aylığı Kesintileri

4C emekli aylığı kesintileri için;

  • Yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız ve uyruğunuzu seçiniz.
  • T.C. kimlik numaranızı girip nüfusa bağlı olduğunuz ili seçiniz.
  • Cilt numaranızı ve doğum yılınızı da seçtikten sonra güvenlik kodunu giriniz ve sorgula butonuna tıklayınız.
  • Yönlendirildiğiniz sayfanın sağ tarafında emekli aylığı kesintisi kısmına tıklayarak 4C emekli aylığı kesintilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Şifresiz 4C Emekli Aylığı Kesintileri İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan TEDAVİ BİLGİLERİ SORGULAMA başlıklı makalemizde e-devlet, e-devlet şifresi ve e-devlet tedavi bilgileri sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


7 − altı =