4B EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

4B EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

Yaşlılık döneminize kadar çalıştığınız zamanın karşılığını almak için Bağ-Kur,SSK, Emekli Sandığı gibi hizmet birimlerine belli bir prim yatırmak durumundasınızdır. Emekli olup rahat bir hayat yaşamak istiyorsanız eğer bu primleri aksatmamalısınız. Bağ-Kur’dan ne zaman emekli olduğunuzu öğrenmek ve emekli olduğunuzda ne kadar maaş aldığınızı bilmek artık çok kolay. E-Devlet şifreniz veya kişisel bilgilerinizle 4B emekli aylık bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle 4B Emekli Aylık Bilgisi

  • E-Devlet sistemi hayatımıza girdiğinden beri çoğu işlemimizi tek bir İnternet adresi üzerinden kolaylıkla yapabilmekteyiz. 4B emekli aylık bilgisi de bu işlemler arasındadır. Ancak bu işlem için edevlet şifresine ihtiyacınız vardır. Herhangi bir PTT şubesine başvuru da bulunarak sadece 2 TL karşılığında e-devlet şifresine sahip olabilirsiniz. Daha sonra size vereceğimiz İnternet adresine giriş yaparak e-devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranız ile 4B emekli aylık bilgisi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle 4B Emekli Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Şifresiz 4B Emekli Aylık Bilgisi

  1. Öncelikle yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz internet adresine giriniz ve uyruğunuzu seçiniz.
  2. Daha sonra T.C. kimlik numaranızı girip nüfusa bağlı olduğunuz ili seçiniz.
  3. Cilt numaranızı ve doğum yılınızı girdikten sonra güvenlik kodunu doğrulayınız.
  4. Sorgula butonuna bastıktan sonra karşınıza gelen sayfada 4B emekli aylık bilgisi kısmına tıklayınız ve işleminizi tamamlayınız.

Şifresiz 4B Emekli Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan 4A EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ başlıklı makalemizde 4a emekli aylık bilgisi, e-devlet ve e-devlet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


beş × 9 =