4A HİZMET DÖKÜMÜ

4A HİZMET DÖKÜMÜ

4A hizmet dökümü ile sigortanızın ne zaman başladığını, sigortanızın yatıp yatmadığını, yatmıyorsa ne zamandan beri yatmadığını, yatıyorsa ne kadar ücretle yattığını ve kaç gün boyunca yattığını öğrenebilirsiniz. SSK hizmet dökümü sorgulamanızı iki şekilde yapabilirsiniz. Biz size ikisini de detaylı bir şekilde anlatacağız.

E-Devlet Şifresi İle 4A Hizmet Dökümü

Bu sistem ile hizmet dökümü yapabilmeniz için E-devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer e-devlet şifrenizi bilmiyorsanız bir PTT şubesine giderek başvuruda bulunmalısınız. Bu başvuru sonucunda size bir şifre verilecektir. Yazımızın sonunda size verdiğimiz linke tıklayarak kimliğinizi doğruladıktan sonra, Edevlet şifresi ve T.C. kimlik numaranız ile SSK hizmet dökümü sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle 4A Hizmet Dökümü İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Şifresiz 4A Hizmet Dökümü

15 Aralık 2011 tarihinden itibaren 4A hizmet dökümü sorgulamanızı şifresiz olarak yapabilmektesiniz. Şifresiz hizmet dökümü için aşağıda verilen İnternet adresine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada T.C. kimlik numaranızı giriniz. Nüfusa bağlı olduğunuz ili seçiniz. Cilt numaranızı da girdikten sonra doğum yılınızı seçiniz.  Güvenlik kodunuzu doğrulayınız ve SSK hizmet dökümü sorgulamanızı yapınız.

Şifresiz 4A Hizmet Dökümü İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


5 − bir =